Zgłoś projekt

Krok I: Rozwijamy Wrocław

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że najskuteczniejsza pomoc, to ta dostępna na wyciągnięcie ręki. W ramach programu grantowego KROK do rozwoju wspieramy lokalne organizacje, które realizują projekty zgodne z celami statutowymi naszej Fundacji. Chcemy pomagać – zgłoś się do nas już dziś!

Cele programu KROK do rozwoju:

1. Rozwój społeczności lokalnych dzięki wsparciu miejscowych  instytucji oraz organizacji, poprzez dofinansowanie prowadzonych przez nie projektów oraz wsparcie rzeczowe związane z realizowanymi przez nie zadaniami.
  2. Wspieranie projektów wpływających na poprawę jakości życia dzieci, młodzieży i seniorów.
  3. Wspieranie projektów lokalnych wykorzystujących nowe technologie jako narzędzia wspierające zaangażowanie mieszkańców lokalnych społeczności.

O dotacje mogą ubiegać się stowarzyszenia lub fundacje, szkoły i inne placówki oświatowe, organizacje pozarządowe, jednostki samorządu terytorialnego, ośrodki pomocy społecznej, instytucje kultury.