O nas

Fundacja NEONET

powstała, by wspierać rozwój społeczny i pomagać potrzebującym. Nasze działania prowadzimy lokalnie.

Chcemy być blisko, by móc wyciągnąć pomocną dłoń. Wspieramy dzieci młodzież i seniorów, dostarczamy im najnowsze rozwiązania technologiczne i niezbędne urządzenia.
Realizujemy projekty samodzielnie oraz we współpracy z wyspecjalizowanymi organizacjami. W naszej działalności wspierają nas pracownicy NEONET oraz wolontariusze.

Jak pomagamy

Aktywizujemy
seniorów

ikona_aktywizujemy seniorow

Dążymy do tego, aby nasi Seniorzy sprawnie poruszali się w przestrzeni Internetu i umieli korzystać z najnowszych technologii. Chcemy korzystać z ich doświadczenia życiowego i przenosić pozytywne wzorce na kolejne pokolenia. Pomagamy wypełnić tą misję łącząc pokolenia we wspólnych projektach.

Pomagamy
dzieciom

ikona_pomagamy dzieciom

Wiemy, jak ważne jest przygotowanie dzieci do dobrego i odpowiedzialnego życia. Pragniemy pomóc kształtować ich postawy, otwierać na nowe możliwości i zagrzewać do realizacji własnych marzeń. Moc nowoczesnej technologii jest jednym z narzędzi, które wykorzystujemy, aby osiągnąć ten cel.

Działamy
lokalnie

ikona_dzialamy lokalnie

Jesteśmy stąd. Tutaj pracujemy i spędzamy czas wolny z najbliższymi. Wspieramy lokalną społeczność  ponieważ chcemy odpłacić dobrem za dobro jakie nas spotyka. Bez pośredników.

Zapewniamy rozwój

Sami wciąż poszukujemy możliwości rozwoju, to dla nas ważne. Chcemy pomagać w tym dążeniu do samodoskonalenia także innymi – niezależnie od tego czy będą to zajęcia z języka obcego, czy z programowania. Wierzymy, że to mistrzowie swoich rzemiosł prowadzą ludzkość do przodu – zarówno w podróży kosmicznej, jak i w sztuce tworzenia nowych smartfonów.

Kształcimy

Wykształcenie otwiera nie tylko nowe możliwości na zdobycie pracy, ale przede wszystkim otwiera umysł. Daje szanse na szczęście i pozwala w niemal nieograniczony sposób cieszyć się otaczającym nas światem i jego pięknem. Dlatego pomagamy dzieciom i młodzieży  w edukacji poprzez doposażanie szkół, czy przez projekty grantowe. W ten sposób zwiększamy szansę wszystkich na szczęśliwe życie i zdobycie świata.

Wspieramy

Jeżeli każdy z nas dołoży odrobinę swojego zaangażowania, to razem uda się nam stworzyć wspaniały świat z miejscem dla każdego. Czasem wsparcie to drobny gest, który zmienia wszystko. Dlatego warto!

Przewiń na górę