NEONET gra z WOŚP

NEONET pomaganie ma zapisane w DNA – nie  mogło nas zatem zabraknąć wśród organizacji wspierających Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.  Tegorocznym celem zbiórki było zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Kolorowe puszki, tak charakterystyczne dla akcji Jurka Owsiaka, zawitały do wszystkich sklepów NEONET, a także do naszych biur i centrów logistycznych.

              Ponad 800 pracowników NEONET było zaangażowanych w działania wspierające Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W pomieszczeniach firmy pojawiło się blisko 300 puszek, chętnie zasilanych zarówno przez samych pracowników, jak i Klientów marki. Warto nadmienić, że zbiórka była prowadzona nie tylko w salonach sprzedaży, ale także w każdej lokalizacji, w której działa obecnie NEONET – w biurach, magazynach, w siedzibie głównej oraz w centrach logistycznych.

              Dodatkowo firma przekazała na aukcje WOŚP dwa wyjątkowe prezenty – pierwszym był bon na zakupy w dowolnym sklepie NEONET na terenie całej Polski lub za pośrednictwem strony www.neonet.pl, a drugim – przejażdżka sportowym Astonem Martinem z osobistym kierowcą do dyspozycji. Aukcje cieszyły się sporym zainteresowaniem i zarówno bon, jak i przejażdżka szybko znalazły swoich nowych właścicieli.

              Już teraz cały zespół Fundacji NEONET Pomagamy oraz pracownicy NEONET trzymają kciuki za przyszłoroczną zbiórkę i kolejne rekordowe wyniki!

NEONET gra z WOŚP
Przewiń na górę