Komu jeszcze pomogliśmy?

              Zanim formalnie powstała Fundacja Neonet nasi pracownicy  od dawna angażowali się w działalność charytatywną. Zawsze mogli liczyć na wsparcie pracodawcy. Nie tylko przez organizację zbiórek w miejscu pracy, ale też poprzez pomoc logistyczną, materialną i finansową. Co do tej pory zrobiliśmy?

              Wspieraliśmy projekt Szlachetna Paczka. Nasi wolontariusze wielokrotnie pomogli przygotować paczki, w której znalazły się środki żywności, odzież, czy sprzęt AGD. Wszystko trafiło do osób najbardziej potrzebujących.

              Oczywiście wspomogliśmy też największą w Polsce akcję charytatywną, czyli Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Szczególnie w tej inicjatywie wyróżnili się pracownicy sklepu Neonet w Grudziądzu, którzy otrzymali nawet bezpośrednie podziękowania od szefowej sztabu miejskiego WOŚP w Grudziądzu.

   Jednak pomagaliśmy nie tylko największym. Na terenie centrali Neonet nasi pracownicy przeprowadzali również zbiórki jedzenia dla potrzebujących zwierząt. A to dopiero początek pomocy jaką zamierzamy nieść!

 

Komu jeszcze pomogliśmy?
Przewiń na górę