Razem z mieszkańcami Wrocławia świętowaliśmy nadejście jesieni

              Razem z Radą Osiedla Borek przygotowaliśmy „Krzycką Jesień”. To spotkanie muzyki i zabawy, dorosłych i dzieci, a przede wszystkim celebracja nadchodzącej jesieni. Pokazy i koncerty odbyły się pod pomnikiem Fryderyka Chopina.

              Główną atrakcją obchodów był oczywiście konkurs fotograficzno-plastyczny, w których wzięły udział dzieci ze szkół podstawowych numer 4 i 81. Oczywiście liczba nagrodzonych laureatów była bardzo długa. Podziwianie prac plastycznych i fotografii umili zebranym artyści z Czech i z Polski.

              Na scenie zagrali Tomasz Krajewski z zespołem Gentleman’s Jazz, którzy doskonale wkomponowali się repertuarem w atmosferę jesiennego popołudnia. Następnie atmosferę podgrzały tancerki flamenco prowadzone Agatę Makowską. Na zakończenie spotkania wystąpili, pochodzących z Czech, Jakub Blokesz i zespół Chwila Nieuwagi. Słuchacze mogli w przepięknej, jesiennej oprawie cieszyć uszy dźwiękami czeskiego folku i poezji śpiewanej.

              Obchody Krzyckiej Jesieni 2020 już są planowane. Z pewnością przedstawiciele Fundacji Neonet znowu spotkają się z mieszkańcami Wrocławia by świętować nadejście jesieni.

Razem z mieszkańcami Wrocławia świętowaliśmy nadejście jesieni
Przewiń na górę